To pasja, prędkość i poświęcenie stanowią o jej wyjątkowości.
Blog > Komentarze do wpisu
Grand Prix Singapuru

Osobiście nie zamierzam szczególnie komentować siódmego zwycięstwa w sezonie Sebastiana Vettela.

foto: www.bbc.co.uk

Najlepszym komentarzem wydaje się być podwiezienie Marka Webbera do pitlane na bolidzie Alonso. Ewidentnie Ferrari w tym roku jest na poziomie taksówki, łapiącej klientów. Niestety ale 60 punktów przewagi Niemca nad Hiszpanem, przy całej dramaturgii jaka zawsze towarzyszącej F1, wydaj się być praktycznie nie do odrobienia na tym etapie sezonu. Zwłaszcza, że wkraczamy w decydującą część sezonu i dalej jest tak jak było, wygrywa Vettel. Było to jego trzecie zwycięstwo z rzędu.

Dla osłody filmik z podwózką Marka Webbera. Zresztą nie pierwszy raz w historii coś takiego miało miejsce. Na kolejnym filmie widać jak Nigel Mansell, po Grand Prix Wielkiej Brytanii 1991, udzielił gościny Ayrtonowi Sennie w swoim Williamsie.

Niestety miły ,,incydent" z Australijczykiem zakończył się dla niego karą przesunięcia na starcie o 10 pozycji do tyłu podczas kolejnego wyścigu, tym razem na ,,emocjonującym" obiekcie w Korei. Swoją drogą Mark w swoim ostatnim sezonie pokazuje dużą dawkę luzu do w stosunku do nudnawej, sztucznej i poprawnej politycznie F1. Podczas zawodów MotoGP, różne wydarzenia z udziałem zawodników, flag i kibiców są na porządku dziennym w trakcie rundy honorowej. Dyskusja o tym czym Formuła 1 zmierza w dobrym kierunku, to temat na innego posta. Dodam tylko, iż sponsorzy co i rusz odchodzą, a nie przychodzą.

Pozostaje mieć tylko nadzieję, iż zgodnie z filozofią słynnego Murraya Walkera, którego można usłyszeć na filmiku powyżej, F1 jest zawsze nieprzewidywalna do końca. Myślę, iż nam kibicom zapewni to jeszcze dużo emocji. a Sebastianowi nie zapewni czwartego z rzędu tytułu.

poniedziałek, 23 września 2013, phk88
Dodaj do Google Reader lub Google IGDodaj do Digg.comDodaj do StumbleUponDodaj do Ma.Gnolia

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
smakoskejt
2013/10/06 11:28:18
a niech sobie wygrywa, mi to tam nie przeszkadza :)
-
phk88
2013/10/06 22:50:07
ja mam jednak innych faworytów :)
F1 Racing
Renault F1 lotus racing shop
Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl Użyto Bloxie