To pasja, prędkość i poświęcenie stanowią o jej wyjątkowości.
Blog > Komentarze do wpisu
Alonso testuje LaFerrari

W ramach oczekiwania przed kolejnym Grand Prix, na jak że porywającym torze w Singapurze, polecam ciekawy filmik z testów LaFerrari.

foto: hispaniclondon.worldpress.com

Tradycja testowania drogowych aut Ferrari przez ich wyścigowych kierowców jest długa niczym historia samej marki. Wystarczy przypomnieć chociażby ogromny wkład Schumachera w rozwój specjalnych edycji modeli F430. Tym bardziej nie dziwią testy nowego LaFerrari z udziałem Alonso.  Warto popatrzeć na piękne, nowe super auto, którego moc ma oscylować w granicach 900KM.


W międzyczasie pojawiły się dwie ciekawe informacje warte skomentowania. Po pierwsze podobno Fernando wiedział o rozmowach prowadzonych na linii Ferrari, Raikkonen. Z jednej strony świadczy to o jego pozycji w zespole, z drugiej o świadomości ryzyka jakie wiąże ze sobą zgoda Hiszpana na taki ruch zespołu. Kimi ma jasny cel, przyszedł po drugi tytuł mistrzowski i pierwszy od 2007 roku dla włoskiego teamu, kiedy zdobył go właśnie fiński zawodnik.

Drugim newsem była wypowiedź szefa zespołu McLarena, Martina Whitmarsha, iż przyszłości chcieliby znowu zobaczyć Alonso w swoim zespole. Wszyscy od razu zastanawiają się w jak bliskiej przyszłości. Fernando ma kontrakt do 2016, pytanie czy zdecyduje się na wcześniejsze odejście. Poza tym McLaren jest obecnie jeszcze bardziej pogrążony w kryzysie niż Scuderia. Może od 2015 roku polepszy się ich sytuacja, dzięki nowym silnikom dostarczanym przez Hondę.

sobota, 21 września 2013, phk88
Dodaj do Google Reader lub Google IGDodaj do Digg.comDodaj do StumbleUponDodaj do Ma.Gnolia

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
F1 Racing
Renault F1 lotus racing shop
Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl Użyto Bloxie